Oficjalna strona wsi Czatkowice

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Radny Piotr Sadowski

W 2014 roku Czatkowice po wielu latach doczekały się radnego gminnego z naszej miejscowości.

W Wyborach Samorządowych 2014 w głosowaniu w dniu 16 listopada 2014 roku, w okręgu obejmującym Czatkowice, Duchowo, Grabownicę i Niesułowice mandat radnego gminnego zdobył Pan Piotr Sadowski mieszkaniec Czatkowic, w głosowaniu zdobył 111 głosów, wyprzedzając o 3 głosy kandydata który zajął drugie miejsce.

Podsumowanie roku 2015. 
 
Witam wszystkich zainteresowanych tym co w 2015 r. jako Radny Gminy Milicz lokalnie udało mi się zrobić. 
 
Rozpocząłem działalność od Wielkanocy gdzie odwiedziłem seniorów z Czatkowic zostawiając im skromny podarek i życzenia. Jako akcent upominki dla pań z okazji Dnia Kobiet. Mocno zabiegałem o przejazd parady aut z American Cars Mania przez miejscowości z mojego okręgu wyborczego i udało się . Pozyskałem środki z gminy dzięki którym powstał plac zabaw. Zorganizowałem Festyn i Piknik w okresie letnim. Dzięki pozyskanym środkom zostały zaplanowane i zorganizowane wakacje dla dzieci z Czatkowic (wyjazd na Ślężę, wycieczka rowerowa, zajęcia plastyczne).
 
Turniej sportowy o puchar Radnego.  Doprowadzenie do podpisania umowy najmu kaplicy.  Doprowadzenie do spotkania OSP Czatkowice z władzami. Sprzeciw przeciwko złemu odbiorowi dróg gminnych i powiatowej czego następstwem była naprawa części usterek reszta na wiosnę.
 
Zorganizowanie tzw. Dnia Seniora, spotkania Wigilijnego (było super). Z inicjatywy lokalnej dwa projekty zostały zakwalifikowane na 2016r. oraz jedna droga gminna w Czatkowicach ulegnie przebudowie z gruntowej na trwałą w 2016.  W listopadzie powstało Stowarzyszenie w Czatkowicach ( Czatki ). Zostało odnowione działanie internetowej strony Czatkowic (www.czatkowice.org.pl) i trochę innych działań.
 
Oczywiście wszystko to nie było by możliwe gdyby nie pomoc i wsparcie ludzi takich jak moja żona Alina, dyrektor SP Czatkowice Ryszard Sławenta wraz z rodziną, państwo Rejman oraz sołtys Czatkowic. Co do innych sołtysów z mojego okręgu wyborczego to prawie całkowity brak współpracy, szkoda. Dziękuję też tym którzy w drobnych rzeczach byli Wielcy i pomogli. 
 

- 4 lipca 2015 roku radny Piotr był pomysłodawcą i zorganizował Festyn Rodzinny, na którym bawiło się wielu mieszkańców Czatkowic. Współorganizatorami festynu była również Rada Sołecka oraz Sołtys Czatkowic.

- w sierpniu 2015 dzięki staraniom radnego - dzieci z Czatkowic wyjechały na 1-dniową wycieczkę na Ślężę 

- we wrześniu 2015 przy Szkole Podstawowej powstał Plac Zabaw na który tak długo wyczekiwano w Czatkowicach, było to możliwe dzięki staraniom radnego Piotra oraz przy pomocy Dyrekcji Szkoły Podstawowej