Oficjalna strona wsi Czatkowice

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Struga Czatkowice

Tutaj mogą Państwo zapoznać się z aktualnymi wynikami drużyny piłkarskiej "Struga Czatkowice" która od sezonu 2012/13 występuje w rozgrywkach klasy C.
 
SEZON 2017/18 (Klasa "C" Trzebnica)
 
 
 
 
1.Kolejka - 3 września 2017 Sokół II Wielka Lipa 2 - 3 Struga Czatkowice
2.Kolejka - 10 września 2017 PAUZA - PAUZA
3.Kolejka - 17 września 2017 Struga Czatkowice 3 - 3 LZS Komorowo
4.Kolejka - 24 września 2017 Start Bychowo 0 - 3 Struga Czatkowice
5.Kolejka - 1 października 2017 Struga Czatkowice 5 - 3 Masłovia Masłów
6.Kolejka - 8 października 2017 Struga Czatkowice 3 - 4 Sokół II Wielka Lipa
7.Kolejka - 15 października 2017 PAUZA - PAUZA
8.Kolejka - 22 października 2017 LZS Komorowo 3 - 2 Struga Czatkowice
9.Kolejka - 29 października 2017 Struga Czatkowice 2 - 1 Start Bychowo
10.Kolejka - 5 listopada 2017 Masłovia Masłów 4 - 0 Struga Czatkowice
11.Kolejka - 8 kwietnia 2018 Struga Czatkowice 3 - 9 Sokół II Wielka Lipa
12.Kolejka - 15 kwietnia 2018 Struga Czatkowice   Głębowice
13.Kolejka - 22 kwietnia 2018 LZS Komorowo 2 - 5 Struga Czatkowice
14.Kolejka - 29 kwietnia 2018 Struga Czatkowice 3 - 0 Start Bychowo
15.Kolejka - 3 maja 2018 Masłovia Masłów 7 - 2 Struga Czatkowice
16.Kolejka - 6 maja 2018 Sokół II Wielka Lipa 4 - 3 Struga Czatkowice
17.Kolejka - 13 maja 2018 Głębowice   Struga Czatkowice
18.Kolejka - 20 maja 2018 Struga Czatkowice 3 - 0 LZS Komorowo
19.Kolejka - 27 maja 2018 Start Bychowo 4 - 11 Struga Czatkowice
20.Kolejka - 3 czerwca 2018 Struga Czatkowice 4 - 3 Masłovia Masłów
 
 
SEZON 2016/17 (Klasa "C" Trzebnica)
 
 
 
 
1.Kolejka - 21 sierpnia 2016 Błękitni Pawłów Trzebnicki 0 - 7 Struga Czatkowice
2.Kolejka - 28 sierpnia 2016 Struga Czatkowice 4 - 1 LKS Paniowice
3.Kolejka - 4 września 2016 LZS Komorowo 3 - 4 Struga Czatkowice
4.Kolejka - 11 września 2016 Pogoń Żmigródek 4 - 2 Struga Czatkowice
5.Kolejka - 18 września 2016 Struga Czatkowice 0 - 5 LZS Brzeźno
6.Kolejka - 25 września 2016 KS Postolin 6 - 2 Struga Czatkowice
7.Kolejka - 2 października 2016 Struga Czatkowice 1 - 4 Płomień Krośnice
8.Kolejka - 9 października 2016 KS Piotrkowice 2 - 2 Struga Czatkowice
9.Kolejka - 16 października 2016 Struga Czatkowice 1 - 3 Amesko Szczytkowice
10.Kolejka - 23 października 2016 Piorun Koniowo 3 - 3 Struga Czatkowice
11.Kolejka - 30 października 2016 Struga Czatkowice 6 - 2 Start Bychowo
12.Kolejka - 2 kwietnia 2017 Struga Czatkowice 3 - 1 Błękitni Pawłów Trzebnicki
13.Kolejka - 9 kwietnia 2017 LKS Paniowice 3 - 1 Struga Czatkowice
14.Kolejka - 23 kwietnia 2017 Struga Czatkowice 5 - 4 LZS Komorowo
15.Kolejka - 30 kwietnia 2017 Struga Czatkowice 1 - 2 Pogoń Żmigródek
16.Kolejka - 3 maja 2017 LZS Brzeźno 7 - 2 Struga Czatkowice
17.Kolejka - 7 maja 2017 Struga Czatkowice 0 - 5 KS Postolin
18.Kolejka - 14 maja 2017 Płomień Krośnice 2 - 1 Struga Czatkowice
19.Kolejka - 21 maja 2017 Struga Czatkowice 2 - 6 KS Piotrkowice
20.Kolejka - 18 czerwca 2017 Amesko Szczytkowice   Struga Czatkowice
21.Kolejka - 4 czerwca 2017 Struga Czatkowice 3 - 2 Piorun Koniowo
22.Kolejka - 11 czerwca 2017 Start Bychowo 8 - 5 Struga Czatkowice
 
* - mecz przełożony na 6 listopada 2016
 
SEZON 2015/16 (Klasa "C" Trzebnica)
 
 
Skład na sezon 2015/16 
bramkarze -
  • Piotr Kamiński
  • Dariusz Brześkiewicz
zawodnicy w polu -
  • Jacek Promny
  • Adam Szatkowski
  • Mikołaj Maksyś
  • Bartosz Przybył
  • Marek Żurek
  • Karol Gapik
  • Andrzej Strechenbach
  • Piotr Makowski, 
  • Mateusz Owsianik
  • Maciej Owsianik
  • Dawid Pernak
  • Szymon Smolnik
  • Julian Piotrowski
  • Dariusz Wolski
  • Dawid Strechenbach
  • Paweł Sławenta
  • Jakub Antkowiak
 
1.Kolejka - 23 sierpnia 2015 Struga Czatkowice 1 - 6 Sokół Kaszowo
2.Kolejka - 30 sierpnia 2015 Struga Czatkowice 2 - 2 KS Postolin
3.Kolejka - 6 września 2015 Pogoń Łapczyce 3 - 1 Struga Czatkowice
4.Kolejka - 13 września 2015 Struga Czatkowice 3 - 1 SKS II Głuchów Górny
5.Kolejka - 20 września 2015 SKS Złotów 2 - 1 Struga Czatkowice
6.Kolejka - 27 września 2015 Struga Czatkowice 4 - 1 LKS Paniowice
7.Kolejka - 4 października 2015 Błękitni Pawłów Trzebnicki 0 - 3 Struga Czatkowice
8.Kolejka - 11 października 2015 Struga Czatkowice 4 - 1 Start Bychowo
9.Kolejka - 18 października 2015 Albatros Lubiel 6 - 3 Struga Czatkowice
10.Kolejka - 25 października 2015 Struga Czatkowice 14 - 0 Amesko Szczytkowice
11.Kolejka - 8 listopada 2015 Sokół Ujeździec Mały 6 - 2 Struga Czatkowice
12.Kolejka - 11 listopada 2015 Struga Czatkowice 0 - 5 LZS Brzeźno
13.Kolejka - 15 listopada 2015 (mp) LZS Komorowo 4 - 1 Struga Czatkowice
14.Kolejka - 20 marca 2016 Sokół Kaszowo 8 - 1 Struga Czatkowice
15.Kolejka - 3 kwietnia 2016 KS Postolin 2 - 4 Struga Czatkowice
16.Kolejka - 10 kwietnia 2016 Struga Czatkowice 4 - 1 Pogoń Łapczyce
17.Kolejka - 17 kwietnia 2016 SKS II Głuchów Górny 3 - 2 Struga Czatkowice
18.Kolejka - 24 kwietnia 2016 (wo) Struga Czatkowice 3 - 0 SKS Złotów
19.Kolejka - 1 maja 2016 LKS Paniowice 5 - 3 Struga Czatkowice
20.Kolejka - 8 maja 2016 Struga Czatkowice 6 - 0 Błękitni Pawłów Trzebnicki
21.Kolejka - 15 maja 2016 Start Bychowo 2 - 4 Struga Czatkowice
22.Kolejka - 22 maja 2016 Struga Czatkowice 3 - 3 Albatros Lubiel
23.Kolejka - 29 maja 2016 Amesko Szczytkowice 3 - 3 Struga Czatkowice
24.Kolejka - 5 czerwca 2016 Struga Czatkowice 1 - 3 Sokół Ujeździec Mały
25.Kolejka - 12 czerwca 2016 LZS Brzeźno 2 - 0 Struga Czatkowice
26.Kolejka - 19 czerwca 2016 Struga Czatkowice 6 - 2 LZS Komorowo
 
 
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa  Remisy Porażki Bramki
1. Sokół Ujeździec Mały 26 69 22 3 1 118-34
2. Sokół Kaszowo 26 69 22 3 1 126-18
3. Albatros Lubiel 25 61 19 4 2 111-31
4. LZS Brzeźno 26 46 15 1 10 103-60
5. KS Postolin 26 44 13 5 8 91-64
6. Struga Czatkowice 26 36 11 3 12 79-71
7. Pogoń Łapczyce 26 35 10 5 11 76-76
8. SKS Złotów 26 33 10 3 13 65-70
9. LKS Paniowice 26 27 8 3 15 75-94
10. SKS II Głuchów Górny 25 25 7 4 14 44-73
11. Amesko Szczytkowice 26 23 7 2 17 51-128
12. Start Bychowo 26 20 5 5 16 37-126
13. Błękitni Pawłów Trzebnicki 26 17 5 2 19 41-118
14. LZS Komorowo 26 16 5 1 20 50-104
 
mp - mecz przerwany w 88 minucie goście zeszli z boiska przy stanie 4-1 dla gospodarzy
wo - goście nie dojechali na mecz, mecz wygrany walkowerem
 
SEZON 2014/15 (Klasa "C" Trzebnica)
 
1.Kolejka - 17 sierpnia 2014 Struga Czatkowice 9 - 0 Start Bychowo
2.Kolejka - 24 sierpnia 2014 SKS Złotów 2 - 2 Struga Czatkowice
3.Kolejka - 31 sierpnia 2014 Struga Czatkowice 1 - 4 LZS Komorowo
4.Kolejka - 7 września 2014 Błękitni Pawłów Trzebnicki 3 - 9 Struga Czatkowice
5.Kolejka - 14 września 2014 Struga Czatkowice 6 - 1 SKS II Głuchów Górny
6.Kolejka - 21 września 2014 Pogoń Łapczyce 5 - 2 Struga Czatkowice
7.Kolejka - 28 września 2014 Struga Czatkowice 3 - 8 Sokół Ujeździec Mały
8.Kolejka - 5 października 2014 LZS Brzeźno 4 - 1 Struga Czatkowice
9.Kolejka - 12 października 2014 Struga Czatkowice 5 - 4 Amesko Szczytkowice
10.Kolejka - 19 października 2014 LKS Paniowice 2 - 3 Struga Czatkowice
11.Kolejka - 26 października 2014 Struga Czatkowice 5 - 4 LKS Krościna Wielka
12.Kolejka - 2 listopada 2014 KS Postolin 0 - 3 Struga Czatkowice
13.Kolejka - 9 listopada 2014 PAUZA - PAUZA
14.Kolejka - 11 listopada 2014 Struga Czatkowice 4 - 8 Avia Ozorowice
15.Kolejka - 16 listopada 2014 Albatros Lubiel 4 - 2 Struga Czatkowice
16.Kolejka - 22 marca 2015 Start Bychowo 0 - 4 Struga Czatkowice
17.Kolejka - 29 marca 2015 Struga Czatkowice 2 - 5 SKS Złotów
18.Kolejka - 12 kwietnia 2015 LZS Komorowo 10 - 0 Struga Czatkowice
19.Kolejka - 19 kwietnia 2015 Struga Czatkowice 3 - 0 Błękitni Pawłów Trzebnicki
20.Kolejka - 26 kwietnia 2015 SKS II Głuchów Górny 2 - 1 Struga Czatkowice
21.Kolejka - 1 maja 2015 Struga Czatkowice 1 - 1 Pogoń Łapczyce
22.Kolejka - 3 maja 2015 Sokół Ujeździec Mały 2 - 3 Struga Czatkowice
23.Kolejka - 10 maja 2015 Struga Czatkowice 5 - 1 LZS Brzeźno
24.Kolejka - 17 maja 2015 Amesko Szczytkowice 3 - 0 Struga Czatkowice
25.Kolejka - 24 maja 2015 Struga Czatkowice 1 - 2 LKS Paniowice
26.Kolejka - 31 maja 2015 LKS Krościna Wielka 12 - 1 Struga Czatkowice
27.Kolejka - 4 czerwca 2015 Struga Czatkowice 0 - 0 KS Postolin
28.Kolejka - 7 czerwca 2015 PAUZA --- PAUZA
29.Kolejka - 14 czerwca 2015 Avia Ozorowice 10 - 1 Struga Czatkowice
30.Kolejka - 21 czerwca 2015 Struga Czatkowice 4 - 6 Albatros Lubiel
 
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa  Remisy Porażki Bramki
1. Avia Ozorowice 28 70 23 1 4 139 - 34
2. LKS Krościna Wielka 28 67 21 4 3 140 - 48
3. Sokół Ujeździec Mały 28 63 20 3 5 135 - 43
4. LZS Komorowo 28 55 17 4 7 88 - 53
5. LZS Brzeźno 28 52 16 4 8 99 - 61
6. Pogoń Łapczyce 28 43 12 7 9 108 - 67
7. Albatros Lubiel 28 43 14 1 13 96 - 118
8. Struga Czatkowice 28 36 11 3 14 81 - 103
9. LKS Paniowice 28 36 11 3 14 78 - 95
10. Amesko Szczytkowice 28 34 9 7 12 78 - 84
11. SKS Złotów 28 34 10 4 14 74 - 72
12. KS Postolin 28 30 9 3 16 58 - 93
13. Błękitni Pawłów Trzebnicki 28 21 6 3 19 51 - 118
14. SKS II Głuchów Górny 28 20 6 2 20 48 - 112
15. Start Bychowo 28 1 0 1 27 26 - 198
 
SEZON 2013/14 (Klasa "C" Trzebnica)
 
1.Kolejka - 18 sierpnia 2013 SKS II Głuchów Górny 4 - 2 Struga Czatkowice
2.Kolejka - 25 sierpnia 2013 Struga Czatkowice 6 - 3 LZS Komorowo
3.Kolejka - 1 września 2013 Kotwica Kotowice 2 - 5 Struga Czatkowice
4.Kolejka - 8 września 2013 Struga Czatkowice 0 - 4 Grom Ligota Piękna
5.Kolejka - 15 września 2013 Start Bychowo 2 - 2 Struga Czatkowice
6.Kolejka - 22 września 2013 Struga Czatkowice 1 - 1 Pogoń Łapczyce
7.Kolejka - 29 września 2013 SKS Złotów 6 - 0 Struga Czatkowice
8.Kolejka - 6 października 2013 Struga Czatkowice 1 - 2 Amesko Szczytkowice
9.Kolejka - 13 października 2013 Albatros Lubiel 1 - 2 Struga Czatkowice
10.Kolejka - 20 października 2013 Struga Czatkowice 1 - 4 Avia Ozorowice
11.Kolejka - 27 października 2013 Sokół Ujeździec Mały 0 - 4 Struga Czatkowice
12.Kolejka - 3 listopada 2013 Błękitni Pawłów Trzebnicki 4 - 3 Struga Czatkowice
13.Kolejka - 10 listopada 2013 Struga Czatkowice 1 - 4 LZS Kaszyce Wielkie
14.Kolejka - 23 marca 2014 Struga Czatkowice 3 - 2 SKS II Głuchów Górny
15.Kolejka - 30 marca 2014 LZS Komorowo 7 - 1 Struga Czatkowice
16.Kolejka - 6 kwietnia 2014 Struga Czatkowice 4 - 3 Kotwica Kotowice
17.Kolejka - 13 kwietnia 2014 Grom Ligota Piękna 4 - 2 Struga Czatkowice
18.Kolejka - 27 kwietnia 2014 Struga Czatkowice 6 - 1 Start Bychowo
19.Kolejka - 1 maja 2014 Pogoń Łapczyce 1 - 0 Struga Czatkowice
20.Kolejka - 4 maja 2014 Struga Czatkowice 2 - 10 SKS Złotów
21.Kolejka - 11 maja 2014 Amesko Szczytkowice 3 - 2 Struga Czatkowice
22.Kolejka - 18 maja 2014 Struga Czatkowice 3 - 6 Albatros Lubiel
23.Kolejka - 25 maja 2014 Avia Ozorowice 3 - 0 Struga Czatkowice
24.Kolejka - 1 czerwca 2014 Struga Czatkowice 2 - 4 Sokół Ujeździec Mały
25.Kolejka - 8 czerwca 2014 Struga Czatkowice 5 - 3 Błękitni Pawłów Trzebnicki
26.Kolejka - 15 czerwca 2014 LZS Kaszyce Wielkie 5 - 2 Struga Czatkowice
 
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa  Remisy Porażki Bramki
1. LZS Kaszyce Wielkie 26 66 21 3 2 126 - 33
2. Grom Ligota Piękna 26 66 21 3 2 96 - 27
3. Avia Ozorowice 26 58 19 1 6 123 - 39
4. Sokół Ujeździec Mały 26 49 15 4 7 75 - 40
5. LZS Komorowo 26 48 15 3 8 66 - 45
6. Amesko Szczytkowice 26 40 13 1 12 66 - 66
7. SKS Złotów 26 38 11 5 10 77 - 68
8. Albatros Lubiel 26 36 11 3 12 72 - 78
9. Błękitni Pawłów Trzebnicki 26 32 10 2 14 70 - 93
10. SKS II Głuchów Górny 26 30 9 3 14 76 - 81
11.  Struga Czatkowice 26 26 8 2 16 60 -  89
12. Pogoń Łapczyce 26 15 4 3 19 39 - 94
13. Kotwica Kotowice 26 15 5 0 21 41 - 120
14. Start Bychowo 26 9 2 3 21 33 - 147
 
SEZON 2012/13 (Klasa "C" Trzebnica)
 
1.Kolejka - 2 września 2012 Struga Czatkowice 3 - 3 Pogoń Łapczyce
2.Kolejka - 9 września 2012 Sokół Ujeździec Wielki 5 - 0 Struga Czatkowice
3.Kolejka - 16 września 2012 Struga Czatkowice 3 - 2 Błękitni Pawłów Trzebnicki
4.Kolejka - 23 września 2012 KS Łazy Wielkie 11 - 0 Struga Czatkowice
5.Kolejka - 30 września 2012 pauza
6.Kolejka - 7 października 2012 Struga Czatkowice 1 - 1 Płomień Krośnice
7.Kolejka - 14 października 2012 Amesko Szczytkowice 3 - 2 Struga Czatkowice
8.Kolejka - 21 października 2012 Struga Czatkowice 3 - 7 Start Bychowo
9.Kolejka - 4 listopada 2012 Albatros Lubiel 3 - 1 Struga Czatkowice
10.Kolejka - 1 maja 2013 Pogoń Łapczyce 1 - 1 Struga Czatkowice
11.Kolejka - 14 kwietnia 2013 Struga Czatkowice 1 - 3 Sokół Ujeździec Wielki
12.Kolejka - 21 kwietnia 2013 Błękitni Pawłów Trzebnicki 3 - 0 Struga Czatkowice
13.Kolejka - 28 kwietnia 2013 Struga Czatkowice 0 - 3 KS Łazy Wielkie
14.Kolejka - 5 maja 2013 pauza
15.Kolejka - 12 maja 2013 Płomień Krośnice 3 - 1 Struga Czatkowice
16.Kolejka - 19 maja 2013 Struga Czatkowice 0 - 3 Amesko Szczytkowice
17.Kolejka - 9 czerwca 2013 Start Bychowo 2 - 0 Struga Czatkowice
18.Kolejka - 2 czerwca 2013
Struga Czatkowice 2 - 5 Albatros Lubiel

 

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa  Remisy Porażki Bramki
1. Avia Ozorowice 28 70 23 1 4 139 - 34
2. LKS Krościna Wielka 28 67 21 4 3 140 - 48
3. Sokół Ujeździec Mały 28 63 20 3 5 135 - 43
4. LZS Komorowo 28 55 17 4 7 88 - 53
5. LZS Brzeźno 28 52 16 4 8 99 - 61
6. Pogoń Łapczyce 28 43 12 7 9 108 - 67
7. Albatros Lubiel 28 43 14 1 13 96 - 118
8. Struga Czatkowice 28 36 11 3 14 81 - 103
9. LKS Paniowice 28 36 11 3 14 78 - 95
10. Amesko Szczytkowice 28 34 9 7 12 78 - 84
11. SKS Złotów 28 34 10 4 14 74 - 72
12. KS Postolin 28 30 9 3 16 58 - 93
13. Błękitni Pawłów Trzebnicki 28 21 6 3 19 51 - 118
14. SKS II Głuchów Górny 28 20 6 2 20 48 - 112
15. Start Bychowo 28 1 0 1 27 26 - 198